مردم آزادیخواه ایران

از طرف رهبری حزب حکمتیست (خط رسمی) سال نو و فرارسیدن بهار را به شما تبریک میگویم.

سال سختی را پشت سرمیگذاریم. سختی ها و تلخی هایی که میتواند شیرینی رویداهای مثبتی که هم در سال گذشته در جریان بود و هم در سالهای آینده میتواند به مراتب عظیم تر جریان یابد، را از چشمان مان پنهان کند. رویداهایی که میتواند با خود برای ما سال نو و سال نو ها را به شادی، رفاه، برابری، آزادی و امنیت، گره بزند!

سال گذشته سالی سخت برای بشریت در سراسر این کره خاکی بود. سال دست و پنجه نرم کردن بشریت با مصائب ناشی از پاندمی کرونا و عوارض اقتصادی، اجتماعی و انسانی آن بود. سال مرگ میلیونها نفر، سال بیکاری میلیونی و کوچک شدن سفره میلیاردها نفر در سرتاسر جهان بود.

در سال دوم این پاندمی، علیرغم دستاورهای عظیم علمی در مبارزه با و برای کنترل آن، متاسفانه هنوز سهم اکثریت بشر کره خاکی از این دستآوردها بسیار ناچیز و تقریبا صفر است!

اما در سال گذشته، در سراسر جهان و در ایران، این هیولای مخوف و ضدبشری تنها سیمای موجود جهان ما نبود و در سالهای پیش رو میتواند نباشد. 

در ایران علاوه بر مصائبی که بشریت از آن رنج میبرد، اکثریت هشتاد میلیونی جامعه گرفتار یکی از فاسد ترین، ضدبشری ترین و بی مسئولیت ترین قدرت های بالای سرش بود. رنج و مصائبی که هرگز امکان نیافت شما مردم و کل جامعه ایران را به یاس و ناامیدی و استیصال بکشاند. در این شرایط، شما به نیرو و قدرت خود ،ایران را به سرزمین امید و همبستگی و مبارزه و پیشروی تبدیل کردید.

سال گذشته سال تعمیق و گسترش جدال شما بر سر رفاه، سعادت و آزادی با حاکمیتی سرتاپا ارتجاعی و ضد مردمی، سال اعتصاب، سال اعتراض، سال عمیق شدن پیوند و همبستگی برای خلاصی از فقر و تباهی، استبداد بود.

سال سختی را پشت سر گذاشتیم اما درهای بسیاری را به روی خود باز کردیم و افق روشن تری را در مقابل خود قرار دادیم.   

بیائید در سال نو عهد خود را برای برپای یک دنیای مرفه که در آن همه مردم از تمام نعمات زندگی بهره مند هستند، یک دنیای بهتر، یک دنیای سعادتمند، آزاد و شاد تازه کنیم.  

یکبار دیگر از طرف رهبرى حزب حکمتیست (خط رسمی) سال نو را به شما عزیزان تبریک میگویم و برایتان  آرزوی سلامتی، تندرستی و پیروزی میکنم.

 

آذر مدرسی

دبیر کمیته مرکزی حزب حکمتیست (خط رسمی)

۲۷ اسفند ۱۳۹۹

 

به اشتراک گذاری این مطلب

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter